Kalo tek përmbajtja kryesore

⚠️ The Ice Minierat e rrjetit kanë marrë fund.

Tani po përqëndrohemi në rrjetën kryesore, që do të nisë në tetor 2024. Qëndro në linjë!

Ju mund të tregtoni Ice në OKX, KuCoin, Gate.io, MEXC, Bitget, Bitmart, Poloniex, BingX, Bitrue, PancakeSwap, dhe Uniswap.

Nisja zyrtare e Ice Projekti është afër qoshes! Mos humbisni lajmet dhe përditësimet emocionuese në njoftimin tonë më poshtë.

Falë të gjithë snowmenëve tanë atje jashtë për dashurinë dhe mbështetjen që na keni treguar. Ne e dimë se ju nuk mund të prisni që aplikacioni ynë të lançohet, dhe as ne nuk mund të! Ne duam të sigurohemi që përvoja juaj me ne të jetë thjesht e përsosur.

Ju duhet të na keni parë duke punuar shumë këto javët e fundit për të eliminuar çështjet dhe për t'u përgatitur për një nisje mbarëbotërore. Mos harroni, ne jemi aplikacioni i parë që trajtojmë kaq shumë përdorues që nga fillimi – Instagram mori 100,000 përdorues në një javë, por ne ia dolëm mbanë në një ditë!

Jemi të emocionuar të themi se data e nisjes është afër. Puna jonë e madhe më në fund po shlyhet dhe ne jemi në fazën e fundit të testimit dhe rregullimit – sapo të mbarojmë, ne do t'ju njoftojmë datën e lansimit, kështu që mbani një sy jashtë!

Ndërsa i afrohemi lëshimit, kemi mbledhur disa FAQ për të sqaruar çdo dyshim.

 

Ku është aplikacioni tani?

Pothuajse jemi atje, në 99.99% drejt lëshimit zyrtar. Magjistarët tanë të teknologjisë po bëjnë kontrollet e fundit dhe po planifikojnë disa gjëra të bukura për të bërë kohën tuaj në Ice Rrjet i mrekullueshëm në çdo pajisje.

 

A jemi gati të rrotullohemi, atëherë?

Jo vetëm akoma, por jemi afër. Kjo është faza e fundit para nisjes së madhe.

 

Pse vonesa?

Instagrami ka 100,000 përdorues në një javë. E bëmë këtë brenda një dite! Nuk ka asnjë udhëzues për trajtimin e këtij niveli aktiviteti në lidhje me teknologjinë, serverat, aplikacionet, etj. Ka qenë shumë eksperimente dhe punë në prapaskenë. Lajmi i mirë është se kemi zgjidhur gjithçka dhe jemi gati për të.

 

Si është puna me bilancin e llogarisë sime? Pse është rivendosur?

Për ta bërë aplikacionin gati për nisje, na duhej të rifreskonim bilancet e llogarisë për testim. Është vetëm pjesë e përgatitjes së një aplikacioni. Pasi të jemi gjallë, nuk do të ketë më reset, dhe çdo gjë do të shkojë pa probleme.
Ne presim të kemi disa rivendosje të tjera javën e ardhshme.

 

Po ekipi im?

Mos u shqetësoni, ekipi juaj i miqve të ftuar do të qëndrojë njësoj, dhe ju do të filloni të fitoni monedha nga ekipet tuaja sapo të kemi nisur zyrtarisht. Kjo do të thotë se ju ende mund të ftoni miqtë tani dhe në ditët para dhe pas lansimit. Por mos harroni, për të marrë bonusin nga ekipi juaj, miqtë tuaj duhet të jenë gjithashtu në një seancë aktive minierash (përgjimi i Ice butoni i logos). Nëse ata nuk janë aktivë, ju nuk do të fitoni asnjë bonus prej tyre.

 

Nëse regjistrohem, a do të marr Ice Monedha pa bërë asgjë tjetër?

Mjerisht, jo. Ideja prapa Ice është për të përfshirë përdoruesit dhe për të fituar Ice monedhat duke qenë aktive dhe duke përdorur sistemin tap-to-mine në aplikacion.
Çdo 24 orë, duhet të hapësh Ice Aplikacioni mobil dhe zgjatni sesionin tuaj të minierave.

 

Dhe a është kjo një mashtrim?

E pamundur!
Ne kurrë nuk kërkuam asnjë qindarkë nga asnjë nga përdoruesit tanë apo monetizuar nëpërmjet reklamave apo shitjes së të dhënave të përdoruesve. Suksesi juaj është suksesi ynë. Nëse dështon, edhe ne dështojmë.

 

Kur është dita e madhe?

Mbani një sy në mediat tona sociale. Do të bëjmë një njoftim së shpejti.